39 ја следат оваа компанија


Ѕидни закачалки во модел по избор

120 ден.

59 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

4 метални закачалки:

 • издржливост до 1.5 кг
 • направени од нерѓосувачки челик
 • погодни за лепење на: дрво, стакло, пластика, керамика,метал
 • одлични за во кујна и купатило 
 • соджат цврста самолеплива трака за лесно прилепување на посакуваната површина

3 пластични закачалки:

 • издржливост до 2.5 кг
 • направени од цврста пластика
 • погодни за лепење на: дрво, стакло, пластика, керамика,метал
 • одлични за во кујна и купатило 
 • соджат цврста самолеплива трака за лесно прилепување на посакуваната површина

12 вакум закачалки:

 • направени од гума и пластика
 • погодни за монтирање на: дрво, стакло, пластика, керамика,метал
 • одлични за во кујна и купатило 
 • се прицврстуваат со помош на вакум 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.