53 ја следат оваа компанија


- 43%

Закачалка за алишта

1200 ден.

690 ден.

Опис

  • Должина: 720-1300 mm
  • Ширина: 450 mm
  • Минимална висина: 1000 mm
  • Максимална висина: 1600 mm
  • Издржливост до 30 kg
  • Материјал: Пластика и метал
  • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.