Дестинација Македонија! Кампинг и релаксација во Љубаништа (30.09-15.10.2022)! 28% попуст на ноќевање за 4 лица во шатор во Авто Камп Љубаништа, Охрид во вредност од 1800 ден. по цена од 1300 ден.

img

Цена

1300 ден.

Вредност

1800 ден.

Попуст

28%

Заштеда

500 ден.

Купени: 62

 • Авто-камп Љубаништа

  Одведи ме таму

  046 283 011, 071 297 177

  a[email protected]

Добивате

Ноќевање за 4 лица во шатор во Авто Камп Љубаништа, Охрид

*Секој шатор е опремен со легла, фрижидер, чајник за топла вода, две лежалки и две столчиња 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.08.2022 до 15.10.2022
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места на телефон 046 283 240 или 071 297 177
 • По купувањето на купонот задолжителна е потврда на резервацијата на телефон
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • За добредојде (welcome drink) добивате пијалок како вода, кафе и чај 
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Grouper интересни факти за Охрид

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.