Сѐ за вашето здравје во Клиничка болница Жан Митрев​! 40% попуст на специјалистички преглед по избор

Цена од

1200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

800 ден.

Купени: 447

 • Бледски Договор 8, Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  02 3091 484 ; 02 3091 500

  infosalter@zmc.mk

Добивате

Специјалистички преглед по избор

Опции на понудата:

Комплетен гинеколошки преглед (брис, ПАП, колпоскопија и ултразвук) 4,000 ден. 2,400 ден.
Комплетен урогинеколошки преглед 4,000 ден. 2,400 ден.
Ехо на дојка 3,000 ден. 1,800 ден.
Ехо преглед на тироидеа 3,000 ден. 1,800 ден.
Дерматолошки преглед 3,000 ден. 1,800 ден.
Уролошки преглед 3,000 ден. 1,800 ден.
Специјалистички ОРЛ преглед 3,000 ден. 1,800 ден.
EMG и невролошки преглед 6,000 ден. 3,600 ден.
EEG и невролошки преглед 6,000 ден. 3,600 ден.
Ортопедски преглед 3,000 ден. 1,800 ден.
Спинален преглед 3,000 ден. 1,800 ден.
Васкуларен – Флеболошки преглед 3,000 ден. 1,800 ден.
Абдоминален хируршки преглед 3,000 ден. 1,800 ден.
Колоноскопија со анестезија 16,000 ден. 9,600 ден.
Ехо на абдомен 3,000 ден. 1,800 ден.
Гастроскопија со анестезија 16,000 ден. 9,600 ден.
Педијатриски преглед 2,500 ден. 1,500 ден.
Пулмолошки преглед 3,000 ден. 1,800 ден.
Нутритивно советување 2,000 ден. 1,200 ден.
Функционалната магнетна стимулација 2,000 ден. 1,200 ден.
ФМС третман за уринарна инконтиненција 2,500 ден. 1,500 ден.
Кинезиотејпинг за идните мајки 3,000 ден. 1,800 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2020 до 31.10.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на преглед

За компанијата

Клиничката болница Жан Митрев е основана пред 20 години со визија за донесување на врвна медицина во Македонија. Од тогаш до денес, таа постојано расте и се развива обезбедувајќи перфекција во квалитетот на третманот на своите пациенти.

Прецизната и брза дијагностика, врвната хирургија и научно истражувачката работа овде се изведуваат стандардизирано од страна на искусниот тим лекари. Тие користат најнови методи и пристапи комбинирани со најсовремена опрема, што континуирано резултира со висок степен на задоволство кај пациентите.

Клиниката е модерна, беспрекорно организирана и технолошки напредна здравствена институција за што потврда е акредитацијата од JCI (Join Commission International) која означува применети највисоки стандарди за квалитет и безбедност на пациентите од лекарска грешка. Исто така поседува и државна акредитација за квалитет издадена од страна на АКАЗУМ (Агенцијата за квалитет и акредитација на здравствени установи).

Сместена е во енергетски ефикасен објект кој не произведува CO2, штеди енергија и не го нарушува балансот со природата. Таа е 100% ЕКО болница.

Имаме склучено договор со многубројни домашни и странски осигурителни компании и тоа им овозможува лекување на сите кои имаат приватно здравствено осигурување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.