Нова локација - добро познат вкус во Пицерија Занзибар! До 43% попуст на пица по избор, цезар салата, макарони во фурна или панцерота

Цена од

79 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

110 ден.

Попуст

28%

Заштеда

31 ден.

Купени: 379

 • ул. Даме Груев бр.16 (Т.Ц. Палома Бјанка - Бившо Кибо)

  Одведи ме таму

  079 202020

  ditiramb@protonmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Пица Капричиоза 240 ден. 149 ден.
Пица Диаволо 300 ден. 199 ден.
Пица Агора 330 ден. 249 ден.
Посна пица 240 ден. 139 ден.
Цезар салата 170 ден. 119 ден.
Макарони во фурна 210 ден. 119 ден.
Панцерота 110 ден. 79 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.02.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за носење и седење во ресторанот
 • Понудата за носење важи за пиците 
 • Доколку пиците се земаат од ресторанот потребна е нарачка 30-40 минути претходно
 • Понудата не важи во вторник после 20 часот

Опис

Состав:

 • Пица Капричиоза - домати, кашкавал, шунка, печурки
 • Пица Диаволо - домати, кашкавал, шунка, свински врат, сланина, кулен 
 • Пица Агора - домати, кашкавал, шунка, печурки, свински врат, пиперки, маслинки, кромид
 • Посна пица - доматен сос, печурки, пиперки, кромид, маслинки
 • Цезар салата - пилешко месо, марула, пармезан, крутонс, дресинг
 • Макарони во фурна - сос од домати и мелен зеленчук, печурки, кромид, пиперки, пармезан, магдонос
 • Панцерота - домати, кашкавал, шунка, печурки

Пицерија Занзибар е една од првите пицерии во Скопје. Со неколку промени на локации функционираме веќе 28 години!! 28!! Целта: направени илјадници, ИЛЈАДНИЦИ пици за Вас љубителите на добрата пица“ денес пицата беше најдобра”...

Заврши епизодата во Градскиот парк...континуитетот е во Т.Ц. Палома Бјанка (бившиот “ Кибо”). Повелете !

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.