Подарете уникатен персонализиран подарок! До 50% попуст на црно-бела карикатура во формат по избор од ЗАРТ Уметност и дизајн

Цена

ден.

ден.

Големина Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

41%

Заштеда

410 ден.

Купени: 8

 • ул. Ташко Караџа бр.12

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Добивате

Карикатура во рамка во формат по избор

 • Карикатура на A4 формат од еден лик, цена: 1000 ден. 590 ден.
 • Карикатура на A4 формат од два лика, цена: 1900 ден. 1050 ден.
 • Карикатура на A3 формат од еден лик, цена: 1500 ден. 990 ден.
 • Карикатура на A3 формат од два лика, цена: 2400 ден. 1200 ден.

*Карикатурата е изработена во црно-бела техника.

*За карикатура  во боја - доплата од 150 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.02.2019 до 13.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно време за изработка: 3 дена
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За карикатура  во боја - доплата од 150 ден.
 • За додатни елементи на сликата (додатен лик и слично) се доплаќа 300-700 денари (зависно од елементите) при подигнувањето.

Опис

Зарт е компанија од областа на применетата уметност која се занимава со 3д моделирање, печатење и цртање на најразновидни материјали.

Уникатен бизнис, единствен на пазарот во Македонија со визија да се прошири вон границите.

Зарт нуди нови производи кои не постојат на пазарот и со тоа ја истакнува својата атрактивност. Производите и услугите кои ги нуди секојдневно се усовршуваат и иновираат со цел да бидат секогаш актуелни на пазарот. Зарт е целосно ориентирана кон потребите на клиентите.

Услуги кои ги нуди Зарт се:

 • цртање со повеќе техники
 • 3д моделирање со повеќе видови материјали
 • производи
 • фонтани за внатрешна декорација
 • ѕидна декорација
 • скулптури
 • печатење на текстил, акуминиум, керамика, хартија, стакло и друго.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.