До 47% попуст на портрет во рамка црно-бел или во боја по избор од ЗАРТ Уметност и дизајн

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1100 ден.

Попуст

41%

Заштеда

450 ден.
 • ул. Ташко Караџа бр.12

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Добивате

Портрет по избор во рамка црно-бел или во боја

 • Портрет на А4 формат црно-бел (во рамка), цена: 1100 ден. 650 ден.
 • Портрет на А4 формат во боја (во рамка), цена: 1300 ден. 750 ден.
 • Портрет на А3 формат црно-бел (во рамка), цена: 1600 ден. 850 ден.
 • Портрет на А3 формат во боја (во рамка), цена: 1800 ден. 950 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.01.2019 до 16.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно време за изработка: 3 дена
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Зарт е компанија од областа на применетата уметност која се занимава со 3д моделирање, печатење и цртање на најразновидни материјали.

Уникатен бизнис, единствен на пазарот во Македонија со визија да се прошири вон границите.

Зарт нуди нови производи кои не постојат на пазарот и со тоа ја истакнува својата атрактивност. Производите и услугите кои ги нуди секојдневно се усовршуваат и иновираат со цел да бидат секогаш актуелни на пазарот. Зарт е целосно ориентирана кон потребите на клиентите.

Услуги кои ги нуди Зарт се:

 • цртање со повеќе техники
 • 3д моделирање со повеќе видови материјали
 • производи
 • фонтани за внатрешна декорација
 • ѕидна декорација
 • скулптури
 • печатење на текстил, акуминиум, керамика, хартија, стакло и друго.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.