11 ја следат оваа компанија


Заштитна дневна крема

950 ден.

Шифра:

33121
 • Димитрие Чуповски, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 288 504

  bioorganica@jass.com.mk

Опис

ЗА СЕНЗИТИВНА (ОСЕТЛИВА) КОЖА

 • Ја зајакнува природната бариера на кожата
 • Ја смирува и заштититува кожата
 • Ги надоплнува неопходните состојки на кожата
 • Го намалува чувството на затегнатост и ја спречува иритацијата

Употреба: Се нанесува секое утро на претходно исчистена кожа и нежно се масира.

Количина: 30ml

Состав

 • Органска ехинацеа - Интензивно ги регенерира клетките на кожата • Дејствува анти-инфламаторно и заздравувачки кај раните
 • Тигрова трева -  Го поддржува процесот на регенерација на кожата • Ја помага продукцијата на колаген на кожата • Го редуцира создавањето на лузни

Детали за испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.