42 ја следат оваа компанија


- 86%

Акција на заштитна платнена навлака за чевли

200 ден.

29 ден.

Преостанато време

Купени:

128

Шифра:

300000000764
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 заштитна навлака за костим
 • Материјал: платно 
 • Димензии: 25 x 25 cm
 • Овозможува чевлите да дишат 
 • Наменета за сите големини и видови на чевли

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.