6 ја следат оваа компанија


Заштитна транспарентна преграда (параван) за работни бироа

2250 ден.

 • Љубо Божиноски - Пиш 60, Tetovo, North Macedonia

  Одведи ме таму

  079 220 230

  info@plg.mk

Опис

Заштитна транспарентна преграда (параван) за работни бироа, за ограничување на ширењето на вирусот.

 • Лесно поставување на истите
 • Димензии 50x80 сантиметри
 • Изработена од 3мм плексиглас (преграда) и 5мм плексиглас (држачи)

За изработка по ваша димензија контактирајте не.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

“ПЛГ” e компанија која е формирана во средината на на 2010-та година со цел да понуди на пазарот квалитетни решенија во областа на внатрешното и надворешното рекламирање.

Со нашиот високо обучен персонал, квалитетот во работата и коректноста спрема нашите клиенти спремни сме да ја направиме секоја ваша идеа реалност. 

Нашиот искусен и креативен тим од дизајнери, графички инженери е посветен на обезбедување на врвен квалитет на услуги од самото почнување на проектот до неговото завршување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.