7 ја следат оваа компанија


Заштитни бандани Армор

155 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

BANDANA

Опис

 • За секојдневна употреба.
 • Погодни за заштита на работното место, велосипедисти, спортисти, рекреативци.
 • Изработени од 100% памук по Oeko-tex стандард, материјал кој е бактериолошки испитан.
 • Достапни бои: бела, црвена, жолта, зелена, црна и темно-сина (тегет).

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Armor Plus"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Компанијата АРМОР ПЛУС е основана 2002 година во Скопје управувана од тим која со своите иновативни и креативни решенија стана еден од водечките специјалисти за работна облека и опрема за лична заштита. Почетоците на компанијата беа со поголем акцент на поединецот, производство и трговија со лична заштитна опрема, со што ги дефиниравме стандардите на пазарот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.