Затемнете ги стаклата на автомобилот! До 30% попуст монтажа на клима фолија за затемнување на стаклата од Extreme Pro

Цена од

4900 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

7000 ден.

Попуст

30%

Заштеда

2100 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ул.Христо Татарчев 1 бр.2а

  Одведи ме таму

  077 579 009

Добивате

Опции на понудата:

Задни стакла 7,000 ден. 4,900 ден.
Предно ветробранско стакло 8,000 ден. 5,600 ден.
Сите странични стакла 9,000 ден. 6,750 ден.

Монтажа на клима фолија за затемнување на стаклата со 5 нијанси провидност по избор: 25, 35, 20, 15 и 05 и 100% UV заштита.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.03.2021 до 31.08.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За консултации во однос на затемнувањето може да ја контактирате компанијата на 077 579 009
 • Атестот за затемнувањето купувачот треба сам да го обезбеди

Опис

Монтажа на клима фолија од Extreme Pro за затемнување на стаклата на вашиот автомобил

 • Најголем избор на фолии
 • 5 нијанси провидност по избор: 25, 35, 20, 15 и 05
 • 100% UV заштита
 • Најјака серија карбон керамик
 • Штити од сонце до 70% инфра ред зраци
 • Професионална монтажа со долгогодишно искуство
 • Не се одлепува сама од себе
 • Не губи боја

За компанијата

Extreme Pro ви нуди целосна нега на вашиот автомобил. Со 10 годишно искуство во областа, Extreme Pro нуди професионално хемиско чистење, клима фолии, полирање на возила и фарови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.