Детските родендени како никогаш досега! Купи купон од 99 денари, креирај е-покана на ZAZU настани и добиј наградни поени во вредност до 6000 ден

Цена

99 ден.

Купени: 5

 • Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 234 464

  contact@zazu.mk

Добивате

Поканите се креираат и споделуваат брзо, лесно и бесплатно на events.zazu.mk
 • Интегрирана листа на желби за подароци по Ваш избор од која Вашите гости можат директно да купат подарок/подароци брзо и лесно со помалку од 3 клика! 

*Скала на наградни поени (поените се пари - 1 поен = 1 денар - кои што ќе бидат префрлени во вашата торбичка и кои можете да ги користите за да си купите производи по ваш избор од Зазу):

 • 6000 поени: за прослави со вкупна вредност на купени подароци од 24,000 + ден
 • 4000 поени: за прослави со вкупна вредност на купени подароци од  18,000 – 24,000 ден
 • 3000 поени: за прослави со вкупна вредност на купени подароци од  12,000 – 18,000 ден
 • 1500 поени: за прослави со вкупна вредност на купени подароци од 6,000-12,000 ден

*Вашите гости исто така добиваат наградни поени доколку купат подароци од Вашата листа на желби и истите можат да ги искористат во било кое време.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.07.2019 до 31.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Минималната сума на купени подароци од гостите за да ги добиете наградните поени е 6000 денари
 • За дополнителни прашања и информации јавете се на 072 234 464
 • По завршување на купувањето (затварањето на листата на желби) вашите добиени
  наградни поени ќе бидат префрлени во вашата торбичка и може да ги искористите во било кое време.

Опис

Зошто е ЗАЗУ најдоброто решение за секоја детска прослава?

 • Поканите се креираат и споделуваат брзо, лесно и бесплатно
 • Сите подароци се купени од Ваша листа на желби, која ја составувате од богатиот асортиман на ЗАЗУ од преку 2000 производи од реномирани брендови и врвен квалитет
 • Сите гости може да учествуваат без разлика на нивниот планиран буџет за подарок (можат да купат цел производ или да придонесат средства кон еден или повеќе производи)
 • Поскапите производи се подостапни благодарение на можноста за групно дарување (повеќе гости можат да купат заеднички подарок)
 • Групното дарување е олеснето бидејќи нема потреба од меѓусебна координација помеѓу гостите. Секој придонесува средства кон подарок од листата на желби без да мора да се договара со други гости
 • Нема ризик дека повеќе гости ќе купат ист подарок (листата на желби се ажурира по секој купен подарок и тоа е видливо на секој гостин)
 • Ризик од загуба на средствата не постои. Доколку некој подарок не е во целост купен од гостите во моментот на затварање на листата на желби, родителите/организаторот на настанот ќе одлучат како и кон кој производ/и да ги наменат веќе придонесените средства. Доколку сакаат, тие можат да ги придонесат останатите средства за да се купи во целост и тој производ.
 • Сите гости штедат на време и пари со купување онлајн директно од листата на желби
 • Доставата се врши еднократно и бесплатно во голема украсна вреќа ЗАЗУ или украсна кутија. Со тоа придонесуваме кон намалувањето на загадувањето, смалување на употребата на  хартија за завиткување, итн.
 • Посветите од сите гости кои купиле подарок преку ЗАЗУ настани се групираат во една голема честитка која се доставува заедно со сите подароци.

*Дел од подароците кои можете да ги одберете се во галеријата во зделката. Останатиот дел од преку 2000 производи од реномирани брендови можете да ги видите на web страната на Зазу (www.zazu.mk)

Одберете ги сами вашите подароци од соништата само преку Зазу!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.