#СкопјеГурман! Витамински вкусови (важи и за носење)! До 34% попуст на здрав оброк по избор: Chocolate Smoothie, Multivitamin Juice или Breakfast Smoothie, Oatmeal или Orange cinnamon + кафе по избор во The Shake Shop

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

90 ден.

Попуст

23%

Заштеда

21 ден.

Купени: 101

 • Варшавска (спроти гимназија Георги Димитров) Скопје

  Одведи ме таму

  070 572 236

  shejkshop@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Chocolate Smoothie 120 ден. 79 ден.
Multivitamin Juice 90 ден. 69 ден.
Breakfast Smoothie + кафе (еспресо/макијато) 150 ден. 99 ден.
Oatmeal + кафе (еспресо/макијато) 90 ден. 69 ден.
Orange cinnamon + Nes ChocoFreddo 160 ден. 119 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за седење и за носење
 • Потребна е претходна резервација за над 3 оброци

Опис

Состав на здравите оброци:

 • Chocolate Smoothie - банана, урма, какао, кокосово млеко
 • Multivitamin Juice - портокал, лимон, јаболко, цвекло, морков
 • Breakfast Smoothie - банана, брусница, ананас, боровинки, чиа семе, ореви
 • Oatmeal + кафе - овесни снегулки, млеко или јогурт, овошје
 • Orange cinnamon - портокал, лимон, мед, цимет

Повелете во The Shake Shop и уживајте во здравите и прекрасни вкусеви!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.