Пробајте природни лижавчиња без додадени шеќери! 46% попуст на пакет од 10 здрави лижавчиња ToothPop + бесплатна достава од Гемелине во вредност од 350 ден. по цена од 190 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Пробајте природни лижавчиња без додадени шеќери! 46% попуст на пакет од 10 здрави лижавчиња ToothPop + бесплатна достава од Гемелине во вредност од 350 ден. по цена од 190 ден.

Цена

190 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

350 ден.

Попуст

46%

Заштеда

160 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 61

 • ул.Јури Гагарин бр.6 13/16 Скопје, Macedonia

 • 071 238 540

 • info@gemelline.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00

Добивате

Пакет од 10 здрави лижавчиња без шеќери ToothPop со вкусови на малина, јагода и лимон


Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.07.2018 до 07.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне од: Билна аптека и продавница за здрава храна - Матија Капиштец (кај Министерство за Економија) или Матија Дебар Маало (кај Апче)
 • Бесплатна достава!
 • Доколку сакате производот бесплатно да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата се врши во рок од 3 - 7 дена

Опис

Првото здраво лижавче - без грам шеќер! За деца, но и за возрасни кои внимаваат на здравјето и линијата. Две TOOTHPOP лижавчиња покриваат 100% од дневните потреби на витамин D и 30% од дневните потреби на витамин C. Засладени со стевиа, ксилитол и парчиња вистинско овошје.

 • Произведени во Германија.
 • Препорачани од стоматолозите!
 • Избор од 3 вкусови: јагода, малина, лимон.

Што содржи?

 • Ксилитол: го намалува забниот плак, делува антибактериски, ја регулира pH-вредноста
 • Стевиа: најдобрата замена за шеќер помеѓу сите засладувачи
 • Витамин C и Витамин D: за здрав имун систем, здрави коски и заби
 • 100% природни бои
 • Само 14kcal
 • Парчиња вистинско сушено овошје (јагода, малина, лимон)

Што не содржи?

 • Шеќер
 • Вештачки ароми
 • Вештачки бои
 • Конзерванси
 • Глутен и лактоза
 • ГМО
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.