Kids Week! Природни лижавчиња без додадени шеќери! 37% попуст на пакет од 10 здрави лижавчиња ToothPop од Гемелине во вредност од 350 ден. по цена од 220 ден.

Цена

220 ден.

Вредност

350 ден.

Попуст

37%

Заштеда

130 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 12

 • ул.Јури Гагарин бр.6 13/16 Скопје, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  071 238 540

  info@gemelline.mk

Добивате

Пакет од 10 здрави лижавчиња ToothPop со вкусови на малина и јагода

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне од: Билна аптека и продавница за здрава храна - Матија Капиштец (кај Министерство за Економија) или Матија Дебар Маало (кај Апче) од 10:00 -17:00h
 • Бесплатна достава важи за најмалку два купени купони!
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата се врши во рок од 3 - 7 дена

Опис

Првото здраво лижавче - без грам шеќер! За деца, но и за возрасни кои внимаваат на здравјето и линијата. Две TOOTHPOP лижавчиња покриваат 100% од дневните потреби на витамин D и 30% од дневните потреби на витамин C. Засладени со стевиа, ксилитол и парчиња вистинско овошје.

 • Произведени во Германија.
 • Препорачани од стоматолозите!
 • Избор од 3 вкусови: јагода, малина

Што содржи?

 • Ксилитол: го намалува забниот плак, делува антибактериски, ја регулира pH-вредноста
 • Стевиа: најдобрата замена за шеќер помеѓу сите засладувачи
 • Витамин C и Витамин D: за здрав имун систем, здрави коски и заби
 • 100% природни бои
 • Само 14kcal
 • Парчиња вистинско сушено овошје (јагода, малина)

Што не содржи?

 • Шеќер
 • Вештачки ароми
 • Вештачки бои
 • Конзерванси
 • Глутен и лактоза
 • ГМО
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.