48% попуст на пакет алерголошки тестови + консултација со специјалист пулмоалерголог + ЕКГ со интерпретација + мерење крвен притисок во Интермед Арт во вредност од 3900 ден. по цена од 1990 ден.

Вредност

3800 ден.

Попуст

48%

Заштеда

1810 ден.

Купени: 1

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • бул. Партизански Одреди бр. 84 (т.ц. Антико)

  Одведи ме таму

  078 218321 078 749880, 02 3069693 02 3060905

  intermedart.info@gmail.com

Добивате

Пакет алерголошки тестови + ЕКГ со интерпретација + мерење крвен притисок

Алерголошките тестови вклучуваат:

 • Алерген за полен од дрво
 • Алерген за топола
 • Алерген за липа
 • Алерген за дерматофагоидес
 • Алерген за мачка
 • Алерген за куче
 • Алерген за мувла
 • Алерген за Аlternaria alternate
 • Алерген за Cladospium
 • Алерген за мувла-penicillium
 • Алерген за бреза
 • Алерген за hazel
 • Алерген за треви
 • Алерген за rye
 • Алерген за herbs
 • Алерген за engl.plantain
 • Алерген за пелин
 • Алерген за histamine
 • Алерген за физиолошки раствор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.05.2019 до 31.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Во склоп на поликлиниката Интермед Арт има:

Општи амбуланти

 • матичен лекар
 • дијагностицирање
 • итна медицинска помош
 • екг со интерпретација
 • домашна посета
 • ампуларна терапија и инфузиони раствори
 • преврски и обработка на рани и вадење конци
 • дневна болница
 • инхалации
 • потврда за ортопедски помагала
 • испирање на ушни канали

Трудова медицина:

 • лекарски уверенија за вработување и работа во странство
 • спирометрија
 • аудиометрија
 • периодични систематски прегледи за вработени
 • проценка за ризик на работно место
 • обрасци за инвалидска пензија

Специјалистичка интерна медицина

 • Ехо на абдомен ехо на срце со доплер
 • ехо на тироидна жлезда
 • ехо на дојка ехо на крвни садови
 • Комплетна лабораторија
 • SE, ККS, липиден статус, Glu, ALSAT, ALAT, FE, Urea, Creatimin
 • GGT, ALP, Bilirubin, Protein, AC, URIKUM
 • анализа на урина
 • тест за бременост
 • хормони
 • тумор маркери
 • Ca, јонизиран калциум, Mg, K
 • панкреасна амилаза
 • LDH, CPK

Микробиолошки испитувања

 • брис од нос и грло
 • уринокултура
 • спермокултура
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.