48% попуст на пакет алерголошки тестови + консултација со специјалист пулмоалерголог + ЕКГ со интерпретација + мерење крвен притисок во Интермед Арт во вредност од 3900 ден. по цена од 1990 ден.

Вредност

3800 ден.

Попуст

48%

Заштеда

1810 ден.

Преостанато време

 • бул. Партизански Одреди бр. 84 (т.ц. Антико)

  Одведи ме таму

  078 218321 078 749880, 02 3069693 02 3060905

  intermedart.info@gmail.com

Добивате

Пакет алерголошки тестови + ЕКГ со интерпретација + мерење крвен притисок

Алерголошките тестови вклучуваат:

 • Алерген за полен од дрво
 • Алерген за топола
 • Алерген за липа
 • Алерген за дерматофагоидес
 • Алерген за мачка
 • Алерген за куче
 • Алерген за мувла
 • Алерген за Аlternaria alternate
 • Алерген за Cladospium
 • Алерген за мувла-penicillium
 • Алерген за бреза
 • Алерген за hazel
 • Алерген за треви
 • Алерген за rye
 • Алерген за herbs
 • Алерген за engl.plantain
 • Алерген за пелин
 • Алерген за histamine
 • Алерген за физиолошки раствор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.05.2019 до 26.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Во склоп на поликлиниката Интермед Арт има:

Општи амбуланти

 • матичен лекар
 • дијагностицирање
 • итна медицинска помош
 • екг со интерпретација
 • домашна посета
 • ампуларна терапија и инфузиони раствори
 • преврски и обработка на рани и вадење конци
 • дневна болница
 • инхалации
 • потврда за ортопедски помагала
 • испирање на ушни канали

Трудова медицина:

 • лекарски уверенија за вработување и работа во странство
 • спирометрија
 • аудиометрија
 • периодични систематски прегледи за вработени
 • проценка за ризик на работно место
 • обрасци за инвалидска пензија

Специјалистичка интерна медицина

 • Ехо на абдомен ехо на срце со доплер
 • ехо на тироидна жлезда
 • ехо на дојка ехо на крвни садови
 • Комплетна лабораторија
 • SE, ККS, липиден статус, Glu, ALSAT, ALAT, FE, Urea, Creatimin
 • GGT, ALP, Bilirubin, Protein, AC, URIKUM
 • анализа на урина
 • тест за бременост
 • хормони
 • тумор маркери
 • тестови за хепатитис
 • тест за СИДА
 • Ca, јонизиран калциум, Mg, K
 • панкреасна амилаза
 • LDH, CPK
 • фибриноген

Микробиолошки испитувања

 • брис од нос и грло
 • уринокултура
 • спермокултура
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.