Останете здрави! Комплетна грижа за женското здравје! 50% попуст на комплетен гинеколошки преглед, пакет по избор во специјалистичка ординација по гинекологија и акушерство Деметра медикал

img

Цена од

1490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1500 ден.

Преостанато време

Купени: 26

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Владимир Комаров бр. 29-3/2

  Одведи ме таму

  02 2461 056, 070 255 929

  demetra@t-home.mk

Добивате

Опции на понудата:

Пакет 1 (ехо, пап, вагинален преглед) 3,000 ден. 1,490 ден.
Пакет 2 (ехо, пап, вагинален преглед, колпоскопија) 4,000 ден. 1,990 ден.

Комплетен гинеколошки преглед, пакет по избор

*Прегледот го врши  Др. Оливера Арнаудова

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2020 до 15.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Дозволете му на професионалниот тим од Деметра Медикал и Др. Оливера Арнаудова да се погрижат за вашето здравје!

Деметра Медикал е специјалистичка ординација по гинекологија и акушерство. Ординацијата располага со најмодерна опрема и професионална услуга по светски стандарди.

Деметра Медикал ги нуди следните услуги:

 • Најсовремена ЕХО дијагностика (ултразвучен апарат ACCUVIX XQ, Medison)
 • 4D (3D Live) ЕХО во бременост со фото и ЦД запис
 • 3Д/4Д ЕХО во гинекологија
 • Дијагностика со доплер на крвни садови
 • Нова софтвер технологија (3DXI, DMRI, Volume CT)
 • CTG - кардиотокографија
 • Психофизичка подготовка за породување со јога метод
 • Советувалиште за бременост
 • Клинички и ЕХО преглед на дојки
 • Скрининг за преканцерозни промени на грло на матка (ПАП тест, HPV типизација)
 • Колпоскопија со видео камера
 • Микробиолошки испитувања
 • Лабораториски анализи
 • Испитување и третман на стерилитет
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.