Бидете хумани! Поддржете го или станете член на Здружението на крводарители и поддржувачи на крводарителството Крводарител Скопје

Цена

100 ден.

Купени: 33

 • Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  075 332 129

  krvodaritel.skopje@gmail.com

Добивате

 • Еднократна членарина
 • Членска книшка

* Секоја наредна уплата од исто лице се смета како донација

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.08.2019 до 31.08.2019
 •  Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пристапницата симнете ја ТУКА, пополнете ја, сликајте ја и пратете ја на нашиот мејл: krvodaritel.skopje@gmail.com

Опис

Поддржете го или станете член на `Здружението на крводарители и поддржувачи на крводарителството КРВОДАРИТЕЛ Скопје`!
Со купување на овој ваучер можете да станете:
- Активен член, ако сте крводарител; или
- Поддржувач, ако сте бивш крводарител или не сте крводарител.
Со Вашата уплата или донација ќе Ви се изработи членска картичка и ќе се поддржи функционирањето на здружението кое сака да изгради сопствена база на податоци за крводарителите, да изгради функционална структура и како такво да стане полноправна членка на Светката федерација на националните здруженија на крводарители.
Колку подобро се организираме, повеќе животи ќе спасиме. 
Биди еден од нас. 
Стани КРВОДАРИТЕЛ!

Следете не на социјалните мрежи преку хаштагот #Крводарител

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.