33% попуст на билет за претставата Жени пред нервен слом (19.10.2019) од Театар комедија во вредност од 300 ден. по цена од 200 ден.

Цена

200 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

33%

Заштеда

100 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 100 | Остануваат: 0

 • бул. Св.Климент Охридски б.б.

  Одведи ме таму

  02 311 9990

  contact@teatarkomedija.mk

Добивате

Еден билет за претставата Жени пред нервен слом (19.10.2019) со почеток во 20:00 часот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.10.2019 до 19.10.2019
 • Купонот важи за претставата Жени пред нервен слом 19.10.2019 со почеток во 20:00ч.
 • Задолжително е да носите испечатен купон
 • Купоните се заменуваат со карти на билетарата на Театар комедија на самиот ден на претставата најдоцна до 19:30 ч.
 • Доколку не го искористите купонот истиот пропаѓа и средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купонот не може да се замени за карта од друга претстава!

Опис

Улоги:

 • Марина Поп Панкова
 • Ева Скендеровска
 • Кристина Ласовска
 • Жаклина Стевковска
 • Миа Кантарџиева
 • Жарко Димоски
 • Илија Илиоски
 • Едмонд Сотир
 • Дритон Вејсели
 • Александар Вељановски
 • Тони Денковски
 • Тино Костадиновски
 • Ема Давчева

Режија: Иван Лео Лемо
Кореографија: Лео Мујиќ
Костимографија: Мирјана Загорец
Сценографија: Весна Режиќ
Музика: Звонимир Дуспер - Дус

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.