37% попуст на женска блуза Elda со големина по избор + бесплатна достава во вредност од 550 ден. по цена од 349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

37% попуст на женска блуза Elda со големина по избор + бесплатна достава во вредност од 550 ден. по цена од 349 ден.

Цена

349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

550 ден.

Попуст

37%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 6

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Женска блуза Elda со големина по избор:

 • S (мала)
 • M (средна)
 • L (голема)

Карактеристики:

Состав : 95% Вискоза, 5% Еластан


Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.06.2017 до 31.08.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Женска блуза Elda за модерен изглед!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ