Голем избор на свилени марами! 60% попуст на женска марама 150 х 100cm со боја по избор + бесплатна достава во вредност од 500 ден. по цена од 199 ден.

Голем избор на свилени марами! 60% попуст на женска марама 150 х 100cm со боја по избор + бесплатна достава во вредност од 500 ден. по цена од 199 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

301 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 13

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Женска марама 150 х 100cm со боја по избор:

 • Пудра боја
 • Црна боја
 • Темна розева боја
 • Светла розева боја
 • Циклама боја
 • Сина боја
 • Црвена боја
 • Зелена боја
 • Сива боја
 • Крем боја
 • Портокалова боја
 • Бела боја

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 150 х 100cm
 • Материјал: 100% свила

 Ексклузивна женска свилена марама која може да се носи во секојдневни и свечени прилики.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ