Женска марама 150 х 100cm со боја по избор

230 ден.

79 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

8

Шифра:

0400000000094
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Пудра боја 230 ден. 79 ден.
Црна боја 230 ден. 79 ден.
Темна розева боја 230 ден. 79 ден.
Светла розева боја 230 ден. 79 ден.
Циклама боја 230 ден. 79 ден.
Зелена боја 230 ден. 79 ден.
Сива боја 230 ден. 79 ден.
Крем боја 230 ден. 79 ден.
Портокалова боја 230 ден. 79 ден.
Бела боја 230 ден. 79 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 150 х 100cm
 • Материјал: 100% свила

 Ексклузивна женска свилена марама која може да се носи во секојдневни и свечени прилики.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.