Голем избор на наметки! 56% попуст на женска марама - наметка со боја по избор + бесплатна достава во вредност од 800 ден. по цена од 349 ден.

Голем избор на наметки! 56% попуст на женска марама - наметка со боја по избор + бесплатна достава во вредност од 800 ден. по цена од 349 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

56%

Заштеда

451 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Женска марама - наметка со боја по избор:

 • Розева боја
 • Жолта боја
 • Темно сина боја
 • Циклама боја
 • Црна боја
 • Мастило боја
 • Небесно сина боја
 • Портокалова боја
 • Црвена боја

*Марамите се направени од 100% лесна проѕирна ткаенина - шифон.


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Женска марама - наметка со можнност за повеќе начини на носење за тренди изглед на плажа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ