img

Женска марама - наметка 180 x 110 cm со боја по избор

300 ден.

99 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

0200000000330
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Розева боја 300 ден. 99 ден.
Жолта боја 300 ден. 99 ден.
Темно сина боја 300 ден. 99 ден.
Циклама боја 300 ден. 99 ден.
Црна боја 300 ден. 99 ден.
Мастило боја 300 ден. 99 ден.
Небесно сина боја 300 ден. 99 ден.
Портокалова боја 300 ден. 99 ден.
Црвена боја 300 ден. 99 ден.

Опис

Женска марама - наметка со можнност за повеќе начини на носење за тренди изглед на плажа.

Димензија 180 х 110 cm

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.