Збогатете ја вашата летна колекција со модерна облека! Голема акција во Ambar Mood! Купон од 49 денари со кој добивате до 50% попуст на целата летна колекција

Купени: 201

 • ул. Васил Главинов бр. 3, Скопје

  Одведи ме таму

  078 535 656

  dooelambar@gmail.com

 • ул. Браќа Гиноски бр.108 Гостивар

  Одведи ме таму

  078 535 656

  dooelambar@gmail.com

Добивате

Купон од 49 денари со кој добивате 30-50% попуст на целата летна колекција

*Сите артикли се обележани со соодветниот попуст

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.08.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за еден производ
 • Доколку сметката е пониска од 500 денари доволен е еден купон за целата сметка без разлика на бројот на парчиња облека.
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Ambar Mood
 • Купонот важи за двете локациии на дуќанот во Скопје и Гостивар.

Опис

Брендот Ambar потекнува од Измир од далечната 1995 година. Главна карактеристика на овој бренд е високиот квалитет и пристапните цени. Од 1995 година, па до денес успева да се прошири низ цела Турција и денес има 88 продавници и преку 1300 вработени.

За прв пат годинава брендот Ambar е достапен и во нашата држава и тоа на две локации - во центарот на Скопје и во Гостивар. 
Позади успехот на овој бренд стои задоволството на купувачите поради асортиманот со кој располага - удобноста, квалитетот и модерниот стил кој е желба на секоја жена.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.