34% попуст на женски фустан Daniela со големина по избор + бесплатна достава во вредност од 680 ден. по цена од 449 ден.

РАСПРОДАДЕНО

34% попуст на женски фустан Daniela со големина по избор + бесплатна достава во вредност од 680 ден. по цена од 449 ден.

Цена

449 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

680 ден.

Попуст

34%

Заштеда

231 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 6

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Женски фустан Daniela со големина по избор:

 • S (мал)
 • M (среден)
 • L (голем)

Карактеристики:

Состав : 100% Вискоза


Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2017 до 31.08.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Женски фустан Daniela за престојните летни денови!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ