32% попуст на женски фустан Dora со големина по избор + бесплатна достава во вредност од 950 ден. по цена од 649 ден.

РАСПРОДАДЕНО

32% попуст на женски фустан Dora со големина по избор + бесплатна достава во вредност од 950 ден. по цена од 649 ден.

Цена

649 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

950 ден.

Попуст

32%

Заштеда

301 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 8

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Женски фустан Dora со големина по избор:

 • S (мал)
 • M (среден)
 • L (голем)
 • XL (екстра голем)

Карактеристики:

Состав : 95% Вискоза, 5% Ликра


Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2017 до 31.08.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Женски фустан Dora за топлите летни денови!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ