- 50%

Женски мидер (корсет) за затегнување и обликување Slim Body со големина по избор

1000 ден.

499 ден.

Опција е задолжително поле!

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Можете да изгледате 5-10 килограми послабо, позатегнато и повитално!
 • Ги затегнува градите, стомакот, задникот и нозете
 • Slim Body ви овозможува да го затегнете, зацврстите и обликувате целото тело а притоа ви дава тотален комфорт
 • Материјал: спандекс/мек најлон
 • Го затега стомакот
 • Го подигнува задникот и ги прави нозете да изгледаат послабо
 • Го поддржува и исправа грбот
 • Формира совршена силуета
 • Длабоко деколте, може да носите сопствен градник
 • Ги покрива несаканите испакнатости
 • Отвор во пределот на препоните
 • Совршен за носење под облеката
 • Антибактериски, брзо се суши, погоден за покрупни
 • Боја: сива

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.