12 ја следат оваа компанија


Zenthonic (946 ml.)

3166 ден.

Шифра:

CV0132

Опис

Додаток во исхраната со мангостин ZenThonic е концентрат од суперовошјето мангостин. Мангостинот содржи бројни вредни состојки како што се: растителни влакна, витамини, минерали и биофлавоноиди. Дозирање: 2-6 супени лажици дневно Дозирања во пакување: 30   Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.