Сѐ за вашето здравје во Клиничка болница Жан Митрев​! 30% попуст на специјалистички преглед по избор

Цена од

1400 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2000 ден.

Попуст

30%

Заштеда

600 ден.

Купени: 58

 • Бледски Договор 8, Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  02 3091 484 ; 02 3091 500

  infosalter@zmc.mk

Добивате

Специјалистички преглед по избор

Опции на понудата:

Нутритивно советување 2,000 ден. 1,400 ден.
Детски ортопедски преглед со ехо 2,000 ден. 1,400 ден.
Педијатриски преглед 2,500 ден. 1,750 ден.
Невролошки преглед 3,000 ден. 2,100 ден.
Ортопедски преглед 3,000 ден. 2,100 ден.
Ехо на абдомен 3,000 ден. 2,100 ден.
Уролошки преглед 3,000 ден. 2,100 ден.
Ехо на дојкa 3,000 ден. 2,100 ден.
Специјалистички ОРЛ преглед 3,000 ден. 2,100 ден.
Комплетен гинеколошки преглед (брис, ПАП, колпоскопија и ултразвук) 4,000 ден. 2,800 ден.
Гастроскопија со анестезија 16,000 ден. 11,200 ден.
Колоноскопија со анестезија 16,000 ден. 11,200 ден.
Магнетна резонанца (МР) на простата 22,000 ден. 15,400 ден.
2Д мамографија 4,000 ден. 2,800 ден.
3Д мамографија 12,000 ден. 8,400 ден.
Магнетна резонанца на дојки 22,000 ден. 15,400 ден.
Магнетна резонанца на срце 40,000 ден. 28,000 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.11.2020 до 17.12.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на преглед пред купување на купонот

За компанијата

Клиничката болница Жан Митрев е основана пред 20 години со визија за донесување на врвна медицина во Македонија. Од тогаш до денес, таа постојано расте и се развива обезбедувајќи перфекција во квалитетот на третманот на своите пациенти.

Прецизната и брза дијагностика, врвната хирургија и научно истражувачката работа овде се изведуваат стандардизирано од страна на искусниот тим лекари. Тие користат најнови методи и пристапи комбинирани со најсовремена опрема, што континуирано резултира со висок степен на задоволство кај пациентите.

Клиниката е модерна, беспрекорно организирана и технолошки напредна здравствена институција за што потврда е акредитацијата од JCI (Join Commission International) која означува применети највисоки стандарди за квалитет и безбедност на пациентите од лекарска грешка. Исто така поседува и државна акредитација за квалитет издадена од страна на АКАЗУМ (Агенцијата за квалитет и акредитација на здравствени установи).

Сместена е во енергетски ефикасен објект кој не произведува CO2, штеди енергија и не го нарушува балансот со природата. Таа е 100% ЕКО болница.

Имаме склучено договор со многубројни домашни и странски осигурителни компании и тоа им овозможува лекување на сите кои имаат приватно здравствено осигурување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.