4 ја следат оваа компанија


Женска блуза

399 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Тип на ткаенина: 80% Памук 20% Еластан
Должина: 80 см
Големина на примерок: 36 / S / 1
Димензии на моделот : Должина: 1,74, Биста: 88 cm, половина: 64cm, Колк: 94 cm

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
  • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 683 682
  • Види ја продавницата на "MYMODA" овде

За компанијата

Само во MYMODA можете да најдете најмодерна и најквалитетна женска облека. Бидете во тренд и купувајте online.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.