53 ја следат оваа компанија


Женска марама 150 х 100cm со боја по избор

230 ден.

79 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

0400000000094
Катeгории:

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 150 х 100cm
  • Материјал: 100% свила

 Ексклузивна женска свилена марама која може да се носи во секојдневни и свечени прилики.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.