53 ја следат оваа компанија


- 67%

Женска марама - наметка 180 x 110 cm со боја по избор

300 ден.

99 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

0400000000095
Катeгории:

Опис

Женска марама - наметка со можнност за повеќе начини на носење за тренди изглед на плажа.

Димензија 180 х 110 cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.