53 ја следат оваа компанија


Женска марама 90 x 90cm со модел по избор

250 ден.

99 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

0400000000096
Катeгории:

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 90 x 90cm
  • Матeријал: свила

Женска марама за тренди изглед во летниот период!

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.