2 ја следат оваа компанија


Женски Чанти во повеќе дезени - DoGo Handy Bag & Ivy Bag

3290 ден.

2632 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Skopje City Mall втори кат, Ljubljanska, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 397 969

  skopje@dogostore.com

Опис

Handy bag чанта

Со шик чантата Handy bag во своите раце ја држите најновата сестрана генерација на DoGo  чанти. Во неа можете лесно да сместите сите ситници кои сакате да ги имате секогаш со себе. Во вечерните часови и на свечените пригоди, во било кое време, спремни сте за све. Најдобрата работа во оваа единствена секојдневна чанта на DoGo e нејзиниот стил: фантастично убав модел, смешни до заводливи дизајни и ведри бои ја красат секоја една чанта.

Надворешен материјал: висококвалитетна синтетичка кожа

Внатрешен материјал: велур

Принт: со несолвентни бои- без растворувачи, без канцерогени супстанци.

Тип на затварање: магнетно копче

Димензии: 31cm x 24cm x 12cm

 

IVY чанта

Ivy чантата е практична ако сакате со себе да носите само основни работи. Вашиот мобилен телефон, новчаник и клучеви ќе бидат совршено спакувани во впечатлив дизајн.Оваа чанта е совршена за на кафе со пријателки или пак за посета на ликовна изложба.

Надворешен материјал: висококвалитетна синтетичка кожа

Внатрешен материјал: велур

Принт: со несолвентни бои- без растворувачи, без канцерогени супстанци.

Тип на затварање: магнетно копче

Димензии: 45 x 35 x 14 cm

Детали за испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 397 969
 • Види ја продавницата на "DoGo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

DоGо е горд пионер на првиот принтан креативен дизајн на чевли. Секој производ е креиран на начин да отскокнува од околината со доза на хумор и уникатен стил. Во своето портфолио, DоGо брендот брои повеќе од 5.000 оригинални дизајни на чевли, чанти, облека и декоративни предмети.

Поттикнати од мотото “Персонализирај го својот живот”, нашите клиенти имаат можност да ја изразат својата индивидуалност со избор на омилениот дизајн од морето уникатни, креативни и иновативни DoGo производи.

Покрај својот впечатлив изглед, DoGo моделите се карактеризираат со префинета рачна изработка и користење на вегански материјали. Брендот веќе неколку години се грижи за заштита на животните и животната средина и ги поддржува сите оние кои се залагаат за еколошки свесното производство.

На инспиративниот дух на DoGo влијаат артистични луѓе од најразлични делови на Светот. Затоа на производите на DoGo можете да ги пронајдете вашиот омилен град, позната личност, стихови од песна, миленичиња, цртан лик, саканото годишно време итн.

Нашите рачно изработени производи им овозможуваат на оние кои се во потрага по необично и оригинално парче, да се изразат себеси и својот креативен дух.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.