img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

9 ја следат оваа компанија


- 60%

Женски Часовник AM:PM - PM194-L598

5990 ден.

3600 ден.

Шифра:

PM194-L598
 • VERO центар

  Одведи ме таму

  02/ 3111-666

  contact@b-watch.com.mk

 • ГТЦ секција 5 приземје

  Одведи ме таму

  02/ 321-3702

  contact@b-watch.com.mk

 • Стара Скопска чаршија

  Одведи ме таму

  02/ 322-3661

  contact@b-watch.com.mk

 • Capitol Mall

  Одведи ме таму

  02/ 244-5004

  contact@b-watch.com.mk

 • Охрид - ул. Климент Охридски бр. 29

  Одведи ме таму

  046 200 889

  contact@b-watch.com.mk

 • ул. Маршал Тито бр. 47 Битола

  Одведи ме таму

  047 230 130

  contact@b-watch.com.mk

 • ул. Маршал Тито бр. 74, Тетово

  023084 720

  contact@b-watch.com.mk

 • Skopje City Mall 1 кат

  Одведи ме таму

  contact@b-watch.com.mk

Опис

Женски Часовник AM:PM - PM194-L598

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете со претходна консултација на телефонскиот број: 023213702
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.