2 ја следат оваа компанија


Женски чевли во повеќе дезени - DoGo Brokes & Pency

6690 ден.

4683 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • Skopje City Mall втори кат, Ljubljanska, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 397 969

  skopje@dogostore.com

Опис

Единствени, оригинални и апсолутно привлечни за очи, овие естравагантни чевли се вистински украс во вашиот кабинет за чевли.

Рамниот облик и лесните материјали, ги чинат овие чевли особено погодни за пролет и лето.Овие чевли не го привлекуваат вниманието само со својот дизанј, туку импресионираат и со својот квалитет и сложените прцеси при обработка на материјалите.

Големини: 36-41

Изработка: рачно производство / handmade.

Надворешен материјал: висококвалитетна синтетичка кожа

Принт: со несолвентни бои- без растворувачи, без канцерогени супстанци.    

Внатрешност: обложени со текстилна постава

Влошка: синтетичка

Совет за големина: нормална, изберете го бројчето кое вообичаено го носите .

Совет за одржување: Дизајните на нашите чевли и чанти се нанесени на површината со несолвентни бои (без растворувачи). Тие не би требало да се негуваат со производи кои содржат хемија. За нивно чистење препорачуваме влажно марамче.

Детали за испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 397 969
 • Види ја продавницата на "DoGo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

DоGо е горд пионер на првиот принтан креативен дизајн на чевли. Секој производ е креиран на начин да отскокнува од околината со доза на хумор и уникатен стил. Во своето портфолио, DоGо брендот брои повеќе од 5.000 оригинални дизајни на чевли, чанти, облека и декоративни предмети.

Поттикнати од мотото “Персонализирај го својот живот”, нашите клиенти имаат можност да ја изразат својата индивидуалност со избор на омилениот дизајн од морето уникатни, креативни и иновативни DoGo производи.

Покрај својот впечатлив изглед, DoGo моделите се карактеризираат со префинета рачна изработка и користење на вегански материјали. Брендот веќе неколку години се грижи за заштита на животните и животната средина и ги поддржува сите оние кои се залагаат за еколошки свесното производство.

На инспиративниот дух на DoGo влијаат артистични луѓе од најразлични делови на Светот. Затоа на производите на DoGo можете да ги пронајдете вашиот омилен град, позната личност, стихови од песна, миленичиња, цртан лик, саканото годишно време итн.

Нашите рачно изработени производи им овозможуваат на оние кои се во потрага по необично и оригинално парче, да се изразат себеси и својот креативен дух.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.