10 ја следат оваа компанија


Женски чевли - салонки Ilarija

2790 ден.

1953 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ГТЦ, Кеј 13 ти Ноември (прв кат)

  Одведи ме таму

  078374802, 071346549, 071620882

  pesovski_mkd@yahoo.com

 • Ул.Св.Кирил и Методиј бр. 4, Гевгелија

  Одведи ме таму

  078374802, 071346549, 071620882

  pesovski_mkd@yahoo.com

Опис

Карактеристики:

 • Лице - природна кожа
 • Постава - природна кожна 
 • ѓон - неолит 
 • Штикла - 7 см 

Начин на изработка:

 •  Шиена и лепена

Начин на одржување:

 • Чевлите од природна кожа да се сушат без извор на топлина. Се чистат со сува, бчиста и мека  четка за чевли и крема за таа намена. Велур само да се исчеткаат и освежат со спреј за таа намена.

Време на носење: 

 • За суво време

Гаранција и рекламација:

 • Обесштетување на потрошувачот се гарантира само доколку чевлите се употребувани по упатсво од декларацијата и во склад на скриени мани.

Други битни информации:

 • Користење на чевлите спротивно од препораките на производителот предизвикува деформација за краток период.
 • Секогаш олабавувајте ги врвките доколку има кога ги облекувате и соблекувате чевлите.
 • Природната кожна постава и влошки може да ги обојат нозете.
 • Избегнувајте да носите ист пар чевли подолго за да се овозможи влагата да исчезне.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Пешовски Ексклузив дооел е македонска фирма за производство на чевли, нашиот бренд Беллмондо е веќе препознатливо име на македонскиот пазар пред се поради врвниот квалитет на изработка и унакатните дизајни.

Наша цел е да им понудиме на нашите клиенти најразлични и најнови модели на чевли. Поминавме долг пат, и научивме која насока треба да ја превземеме за да ви обезбедиме квалитетен но и достапен производ.Нашите производи се произведени од врвни и искусни мајстори од најквалитетните материјали на светско ниво - 100% природна кожа од реномирани светски производители. Наша грижа е услугата да биде на највисоко ниво и пред се задоволството на клиентите. Секогаш внимаваме на најновите трендови во модната индустрија и на прво место ги ставаме желбите на нашите клиенти. Затоа сведочат клиенти во поширокиот регион. Интересот на нашите клиенти е секогаш врвен приоритет за нас, па се надеваме дека ќе уживате во нашите производи колку што ние уживаме да ги произведуваме.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.