12 ја следат оваа компанија


Женски Хеланки

599 ден.

399 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Тип на ткаенина:  100% полиестер
Висок струк
Еластична половина Големина на примерокот: 36 / С / 1
Димензии на моделот : Должина: 1,74, градите: 88, половината: 64, колкот: 94

 

 

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Само во MYMODA можете да најдете најмодерна и најквалитетна женска облека. Бидете во тренд и купувајте online.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.