12 ја следат оваа компанија


- 25%

Женски комплет - црвена боја

1999 ден.

1499 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

  • 90% Котон 10% Ликра
  • Големина на примерок: 36 / S / 1
  • Димензии на моделот : Должина: 1,74, Биста: 88, Половина: 62, Колкови: 92 Висина

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Само во MYMODA можете да најдете најмодерна и најквалитетна женска облека. Бидете во тренд и купувајте online.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.