12 ја следат оваа компанија


- 33%

Женски пантолони со дебел каиш

899 ден.

599 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Тип на ткаенина:  90% Котон 10% ликра
Висок струк 
Со џебови
Флексибилен удобен калап
Должина: 99см
Големина на примерокот: 36 / S / 1
Модел Димензии:
 Должина: 1,74 , Биста: 89 cm, половина: 59 cm, колк: 9 cm

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Само во MYMODA можете да најдете најмодерна и најквалитетна женска облека. Бидете во тренд и купувајте online.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.