12 ја следат оваа компанија


- 29%

Женски пижами нутела бели

699 ден.

499 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

  • Тип на ткаенина: 100% памук
  • Димензии на моделот
  • Висина / Висина: 178
  • Биста / биста: 85
  • Половината / половината: 62
  • Басен / Колк: 93
  • Големина / големина: 36-38

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Само во MYMODA можете да најдете најмодерна и најквалитетна женска облека. Бидете во тренд и купувајте online.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.