46 ја следат оваа компанија


Женски рачен часовник Fashion со модел по избор

200 ден.

129 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000000759
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Уникатен женски часовник
 • 4 различни модели
 • Дијаметар: 2.5cm
 • Должина: 54.5cm
 • За сите девојки со стил

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.