53 ја следат оваа компанија


- 76%

Женски рачен часовник Trendy

200 ден.

49 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000000759

Опис

Карактеристики на производот:

  • Уникатен женски часовник
  • 4 различни модели
  • Дијаметар: 2.5cm
  • Должина: 21cm
  • За сите девојки со стил

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.