2 ја следат оваа компанија


Женски чанти во повеќе дезени -DoGо Мultypocket Bag & Tote Bag

3290 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Multi pocket Bag

Новата Multi Pocket Чанта од DOGO како што укажува само име, носи на себе две надворешни џепчиња, во кои можете да смесите помали работи како клучеви мобилен или дуга ситниза која ви е потребна на дофат. Внатрешноста на чантата пак нуди доволно простор за покрупни работи, како списание или шише со вода. Двете мали надворешни џепчиња ја прават оваа чантичка да се издвојува од останатите што ја прави единстнствена. Колоритноста на дизајните на овие чанти дефинитивно ќе го привлече вниманието кон вас при следната шопинг тура.Комбинирано со едноставен или нешто поколоритен аутфит, оваа чанта дефинитивно ќе биде вашиот омилен секојдневен моден додаток. 

Надворешност: висококвалитетна синтетичка кожа

Внатрешност: велур

Затворање: патент

Димензии: 31 x 36 x 7,5 cm

Печатење: Несолвентни бои, без канцерогени супстанци

Детали за испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
  • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
  • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 397 969
  • Види ја продавницата на "DoGo" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

DоGо е горд пионер на првиот принтан креативен дизајн на чевли. Секој производ е креиран на начин да отскокнува од околината со доза на хумор и уникатен стил. Во своето портфолио, DоGо брендот брои повеќе од 5.000 оригинални дизајни на чевли, чанти, облека и декоративни предмети.

Поттикнати од мотото “Персонализирај го својот живот”, нашите клиенти имаат можност да ја изразат својата индивидуалност со избор на омилениот дизајн од морето уникатни, креативни и иновативни DoGo производи.

Покрај својот впечатлив изглед, DoGo моделите се карактеризираат со префинета рачна изработка и користење на вегански материјали. Брендот веќе неколку години се грижи за заштита на животните и животната средина и ги поддржува сите оние кои се залагаат за еколошки свесното производство.

На инспиративниот дух на DoGo влијаат артистични луѓе од најразлични делови на Светот. Затоа на производите на DoGo можете да ги пронајдете вашиот омилен град, позната личност, стихови од песна, миленичиња, цртан лик, саканото годишно време итн.

Нашите рачно изработени производи им овозможуваат на оние кои се во потрага по необично и оригинално парче, да се изразат себеси и својот креативен дух.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.