10 ја следат оваа компанија


Женски салонки црно бели

2990 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Женски салонки црно бели

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Пешовски Ексклузив дооел е македонска фирма за производство на чевли, нашиот бренд Беллмондо е веќе препознатливо име на македонскиот пазар пред се поради врвниот квалитет на изработка и унакатните дизајни.

Наша цел е да им понудиме на нашите клиенти најразлични и најнови модели на чевли. Поминавме долг пат, и научивме која насока треба да ја превземеме за да ви обезбедиме квалитетен но и достапен производ.Нашите производи се произведени од врвни и искусни мајстори од најквалитетните материјали на светско ниво - 100% природна кожа од реномирани светски производители. Наша грижа е услугата да биде на највисоко ниво и пред се задоволството на клиентите. Секогаш внимаваме на најновите трендови во модната индустрија и на прво место ги ставаме желбите на нашите клиенти. Затоа сведочат клиенти во поширокиот регион. Интересот на нашите клиенти е секогаш врвен приоритет за нас, па се надеваме дека ќе уживате во нашите производи колку што ние уживаме да ги произведуваме.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.