12 ја следат оваа компанија


Женски тренерки долен дел

699 ден.

449 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

 • Тип на ткаенина:  80% Памук 20% полиестер
 • Висок струк
 • Еластична половина
 • Со џебови
 • Флексибилен удобен калап
 • Должина: 94см
 • Големина на примерокот: 36 / S / 1
 • Модел Димензии: Должина: 1,74 , Биста: 89, половината: 59, колк: 9

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Само во MYMODA можете да најдете најмодерна и најквалитетна женска облека. Бидете во тренд и купувајте online.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.