2 ја следат оваа компанија


Женски Ранчиња во повеќе дезени - DoGo Smally Bag & HIPSTA Bag

3290 ден.

2632 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Skopje City Mall втори кат, Ljubljanska, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 397 969

  skopje@dogostore.com

Опис

SMALLY BAG

Практичен, модерен и апсолутно елегантен. Тоа е кежуал торбата Smally Bag, со единствен DoGo дизајн. Со овој необичен модел, Вие сте на вистински пат поради тоа што удобните ранци се потполно практични и попопуларни отколку било кога. Со шарениот дизајн и симпатичните принтови на оваа екстравагантна ранец-чанта, магично ќе ги привлекувате погледите на опкружувањето додека шетате низ град. Ова е вистински начин да станете трендсетер во модата.

Надворешен материјал: висококвалитетна синтетичка кожа

Принт: со несолвентни бои- без растворувачи, без канцерогени супстанци.

Внатрешност: Polyester

Закопчување: патент

Џебови: еден надворешен, два внатрешни

Димензии: 32cm x 25cm x 13cm

 

HIPSTA BAG

 

Со овој елегантен и апсолутно трендовски ранец, сте го пронашле вашиот најдраг сопатник во секојдневниот живот. Хипста ранчето нуди доволно простор за ваѓите работи, а оедно изгледа неверојатно шик. Во комбинација со лежерни фармерки и фејк кожна јакна, вашиот уличен стил ќе биде совршен.

Изработен од вегански материјали и принтан со несолвентни бои- без разредувачи, овој ранец го прави да ве издвојува со вашиот еколошки став кон околината и секогаш индивидуален и гарантирано привлечен изглед.

Надворешен материјал: висококвалитетна синтетичка кожа

Принт: со несолвентни бои- без растворувачи, без канцерогени супстанци.

Внатрешност: Polyester

Закопчување: синтетичка врвска и магнет

Димензии: 23cm x 27cm x 12cm

Детали за испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 397 969
 • Види ја продавницата на "DoGo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

DоGо е горд пионер на првиот принтан креативен дизајн на чевли. Секој производ е креиран на начин да отскокнува од околината со доза на хумор и уникатен стил. Во своето портфолио, DоGо брендот брои повеќе од 5.000 оригинални дизајни на чевли, чанти, облека и декоративни предмети.

Поттикнати од мотото “Персонализирај го својот живот”, нашите клиенти имаат можност да ја изразат својата индивидуалност со избор на омилениот дизајн од морето уникатни, креативни и иновативни DoGo производи.

Покрај својот впечатлив изглед, DoGo моделите се карактеризираат со префинета рачна изработка и користење на вегански материјали. Брендот веќе неколку години се грижи за заштита на животните и животната средина и ги поддржува сите оние кои се залагаат за еколошки свесното производство.

На инспиративниот дух на DoGo влијаат артистични луѓе од најразлични делови на Светот. Затоа на производите на DoGo можете да ги пронајдете вашиот омилен град, позната личност, стихови од песна, миленичиња, цртан лик, саканото годишно време итн.

Нашите рачно изработени производи им овозможуваат на оние кои се во потрага по необично и оригинално парче, да се изразат себеси и својот креативен дух.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.