Женствен накит за сите дами! До 40% попуст на рачно изработен накит од Мурано Арт

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

300 ден.

Попуст

40%

Заштеда

120 ден.
 • Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  078 051 880

  murano_art@yahoo.com

Добивате

Рачно изработен накит во модел по избор

* За да го изберете посакуваниот модел одете ТУКА

* За да го добиете посакуваниот попуст потребно е да ја купите соодветната опција

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.12.2018 до 19.01.2019
 • Потребно е да го испратите купонот на murano_art@yahoo.com со линк од посакуваниот модел и податоци за достава
 • Доставата е на сметка на корисникот и истата изнесува 120ден.

Опис

Совршен подарок!

Изненадете ги вашите најмили со рачно изработен уникатен накит од онлајн продавницата Мурано Арт

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.